niedziela, 27 listopada

iOS 8 adopcja

Po pięciu i pół tygodniach dostępności, mobilny system operacyjny iOS 8 firmy Apple jest obecnie zainstalowany na 52 procentach urządzeń iOS, wynika z najnowszych danych zamieszczonych na stronie pomocy technicznej App Store firmy Apple dla deweloperów.

Procent instalacji iOS 8 wzrósł o około cztery procenty w ciągu dwóch tygodni, co oznacza, że adopcja znów wzrasta po kilku tygodniach stagnacji. 16 października, podczas imprezy inaugurującej nowe iPady, prezes Apple Tim Cook powiedział, że iOS 8 został zainstalowany na 48 procentach urządzeń na dzień 13 października, a wcześniej, na 21 września tego roku system operacyjny był zainstalowany na 46 procentach urządzeń.

Skok w liczbie instalacji iOS 8 nastąpił po 20 października i wydaniu iOS 8.1, który przyniósł kilka nowych funkcji, które bez wątpienia zwabiły użytkowników iOS do aktualizacji, w tym wsparcie przekazywania SMSów, Instant Hotspot, dostęp do biblioteki zdjęć iCloud beta i przywrócenie Rolki Aparatu.

iOS 8.1 naprawił również kilka znaczących błędów, które były obecne w systemie operacyjnym przez kilka tygodni i były źródłem wielu skarg użytkowników związanych z iOS 8. Aktualizacja naprawiła problemy z Wi-Fi, Bluetooth, rotacją ekranu i więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx