poniedziałek, 15 sierpnia

Prace nad trzecią generacją Apple Watch już podobno trwają i nie powinniśmy być zaskoczeni faktem, że pojawi się on wraz z nowymi iPhone’ami firmy Apple, które mają ukazać się jesienią tego roku.

Raport z chińskojęzycznej strony Economic Daily przekazany przez Digitimes mówi, że Quanta Computer spodziewa się wzrostu przychodów z notebooków, serwerów i urządzeń na rękę w drugiej połowie roku. Raport wspomina o wydaniu nowej generacji zegarka Apple Watch, który powinien zwiększyć przychody firmy Quanta. Firma była głównym producentem poprzednich dwóch generacji Watch Apple i będzie na pewno conajmniej jedną odpowiedzialną za nowy model.

Compal Electronics będzie również produkować zegarki dla Apple, chociaż prawdopodobnie będzie odpowiedzialny za modele starszej generacji, a nie Apple Watch Series 3.

Rzeczywiste szczegóły dotyczące nowego modelu, łącznie ze specyfikacjami i ceną, nie zostały wymienione w raporcie.

Według raportu Canalys z lutego, firma Apple sprzedała w ubiegłym roku blisko 12 milionów sztuk Apple Watch co dało jej 49% rynku. Na początku maja Tim Cook powiedział podczas ostatnich wyników finansowych firmy, że sprzedaż Apple Watch wzrosła z roku na rok, bez podawania konkretnych liczb.

Biorąc to pod uwagę i biorąc pod uwagę nową aktualizację watchOS, która jest w fazie testów, rozsądne jest, aby zobaczyć urządzenie Apple Watch Series 3 dołączone do iPhone’a 8 i iPhone’a 7S w tej jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx