wtorek, 27 lutego

W poniedziałek wieczorem Apple zorganizował limitowany pokaz swojego dramatu „Truth Be Told” w The Samuel Goldwyn Theater w Los Angeles w Kalifornii.

Serial zadebiutuje w Apple TV+ w przyszłym miesiącu, a w serialu występuje Octavia Spencer w roli Poppy Parnell, podcasterki, która chce ponownie otworzyć sprawę morderstwa, w której uczestniczyła 18 lat wcześniej w wyniku której wsadziła za kratki Warrena Cave’a (granego przez Aarona Paula)

Parnell nie jest pewna, czy popełniła błąd, kiedy pomogła wsadzić Cave’a do więzienia, a za pomocą podcastu próbuje odkryć prawdę i ustalić, czy Cave został niesłusznie skazany.

Oparty na powieści Kathleen Barber serial „Truth Be Told” oferuje wyjątkowe spojrzenie na obsesję Ameryki na punkcie podcastów o prawdziwych zbrodniach i wzywa widzów do rozważenia konsekwencji, gdy dążenie do sprawiedliwości znajduje się na scenie publicznej.

Od 6 grudnia pierwsze trzy odcinki „Truth Be Told” będą dostępne do obejrzenia w Apple TV+ w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie, a nowe odcinki będą się pojawiać co tydzień, w każdy piątek. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx