wtorek, 28 marca

Holenderska firma TomTom ogłosiła dzisiaj, że znacznie zmieniła swoją aplikację do nawigacji na iPhone’a, wprowadzając kilka nowych funkcji, w tym konfigurowalne mapy offline z cotygodniowymi aktualizacjami, wskazówki dotyczące pasów ruchu i wsparcie CarPlay. Nazwa aplikacji została również zmieniona z TomTom GO Mobile na TomTom GO Navigation.

Mapy offline są dostępne na zasadzie à-la-carte, co oznacza, że użytkownicy mogą pobierać mapy tylko w regionach, w których potrzebują zaoszczędzić miejsce na dysku. TomTom twierdzi, że mapy będą automatycznie otrzymywać cotygodniowe aktualizacje, aby pomóc użytkownikom uniknąć zamkniętych pasów ruchu, aktywnej budowy dróg i innych opóźnień w ruchu.

Obsługa CarPlay umożliwia użytkownikom dostęp do aplikacji TomTom z poziomu wyświetlacza na desce rozdzielczej w pojazdach wyposażonych w platformę programową Apple, wraz z nową funkcjonalnością pasa ruchu, która pomaga użytkownikom unikać zagubionych zakrętów i łączeń w ostatniej sekundzie, powiększając ich pas, gdy zbliżają się do skrzyżowania lub zjazdu.

TomTom GO Navigation zapewnia także wyszukiwanie interesujących punktów, warunki ruchu drogowego w czasie rzeczywistym, alerty o fotoradarach i inne usługi.

TomTom GO Navigation jest już dostępny w App Store. Aplikacja oferuje bezpłatną wersję próbną, a następnie subskrypcje jedno-, trzy- i sześciomiesięczne odpowiednio za 8,99 złotych, 21,99 złotych i 39,99 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx