sobota, 1 kwietnia

Apple Pay oficjalnie pojawił się dziś w Holandii, a holenderski bank ING jest pierwszym, który wprowadził cyfrowy system płatności Apple dla użytkowników kart debetowych i kredytowych w tym kraju.

Dzięki Apple Pay on iPhone, Apple Watch, iPad i Mac klienci banku ING z kartami debetowymi Maestro w Holandii mogą dokonywać zakupów za pomocą cyfrowego portfela w sklepach, aplikacjach i na stronach internetowych.

Klienci ING mogą aktywować Apple Pay w aplikacji bankowości mobilnej ING i dodać swoją kartę debetową do portfela. Apple Pay działa wszędzie tam, gdzie możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych, w sklepach internetowych i aplikacjach.

Według regionalnej strony Apple Pay w Holandii, płatności mogą być dokonywane w tym kraju w kilku sieciach handlowymi online i dużych sklepach w tym Adidas, ALDI, Amac, ARKET, BCC, Burger King, Capi, cool blue, COS, Decathlon, Douglas, H&M , Jumbo, Lidl, McDonalds, Starbucks i inni.

Apple Pay rozwija się stopniowo w Europie i na Bliskim Wschodzie, wchodząc w ciągu ostatniego roku do Polski, Norwegii, Kazachstanu, Belgii, Niemiec, Czech, Arabii Saudyjskiej, Austrii i Islandii. Do dziś Holandia była jednym z najbardziej zaludnionych krajów w Europie, który wciąż czekał na Apple Pay.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx