wtorek, 27 lutego

Robin Williams kondolencje

Tim Cook na swoim koncie na Twitterze napisał wpis z kondolencjami w związku z tragiczną śmiercią aktora i komika Robina Williamsa w wieku 63 lat. ogłoszoną dziś nad ranem.

Cook napisał, że jest „załamany wiadomością o odejściu Robina Williamsa. Był niezrównanym talentem i wielkim człowiekiem. Spoczywaj w pokoju. ”

Oprócz swoich znakomitych ról w „Good Morning Vietnam”, „Stowarzyszeniu umarłych poetów”, „Buntowniku z wyboru”, „Fisher Kingu” i mnóstwa innych znanych filmów, Williams był związany z Apple. Po zakończeniu projektu oryginalnego Macintosha w 1984 roku, Williams został przywieziony w celu wykonania swojego komicznego show dla całego zespołu komputera Mac.

Lata później, kiedy Steve Jobs wrócił do firmy w 1997 roku, chciał użyć jednego z przemówień Williamsa ze „Stowarzyszenia umarłych poetów” do kampanii reklamowej „Think Different”. Steve dowiedział się wtedy, że Williams nie robi reklam. Jobs osobiście zadzwonił do Williamsa do domu, ale wtedy żona aktora odmówiła połączenia go z mężem, wiedząc, jak przekonujący był ówczesny dyrektor generalny Apple.

Na początku tego roku, Apple w końcu dopiął swego wykorzystując cytat z filmu „Stowarzyszenie umarłych poetów” w pierwszej reklamie iPada Air inaugurującej cykl „Your Verse”
https://www.youtube.com/watch?v=jiyIcz7wUH0
UPDATE: Apple opublikował także dedykowaną stronę internetową ku czci Robina Williamsa

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx