wtorek, 27 lutego

Bu09f2tCcAEqQNf

Widzieliśmy już w ostatnich tygodniach liczne przecieki rzekomych zdjęć nowego telefonu iPhone firmy Apple, który ma zostać zaprezentowany już w przyszłym miesiącu. Choć niektóre z nich pokazywały elementy bardzo ogólne to niektóre dawały całkiem dobry pogląd na to, czego możemy się spodziewać 9 września.

Dzisiejszy przeciek pochodzi prosto od samego Sonny Dicksona, który ma bardzo niezawodną reputację, jeśli chodzi o przecieki. Zamieścił on zdjęcia na swoim Twitterze, twierdząc, że są one tylną powłoką nowego iPhone’a 6.

iPhone 6 Sonny Dickson

Zdjęcia nie pokazują nic nowego czego już nie widzieliśmy, ale wydają się potwierdzać, że nowy iPhone będzie w rzeczywistości miał wystającą osłonę aparatu, aby zmieścić to wszystko w wyjątkowo cienkiej obudowie nowego urządzenia. Również na tych zdjęciach widać paski z tworzywa sztucznego poprowadzone na górze i dole urządzenia związane z anteną nowego telefonu. Na zdjęciach co prawda wyglądają one na uszkodzone lub czegoś w nich brakuje.

Chociaż zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że części są fałszywe, to Dickson ma duże doświadczenie, jeśli chodzi o trafność swoich przecieków, a nie jest on też pierwszym, który twierdzi, że iPhone 6 będzie mieć podwyższoną obiektyw kamery, więc można śmiało można uznać, że nie należy tych zdjęć brak z całkowitym przymrużeniem oka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qwerty
qwerty
9 lat temu

Te zdjęcia ujawniają jedynie wymiary , jak i rozmieszczenie przycisków dla producentów etui i foli ochronnych. Natomiast wygląd iPhone 6 jest jednym wielkim niewiadomym.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx