niedziela, 2 kwietnia

Apple Watch_all

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook powiedział w flagowym salonie Apple Store w Berlinie, że premiera Apple Watch w kwietniu nie będzie ograniczać się wyłącznie do Stanów Zjednoczonych donosi 9to5Mac.

Cook specjalnie potwierdził, że Apple Watch pojawi się w Niemczech w kwietniu, co oznacza szerszy, międzynarodowy start sprzedaży także w innych krajach. To dobra wiadomość dająca przynajmniej odrobinę nadziei, że Apple Watch dość szybko pojawi się także w Polsce. Ci najbardziej niecierpliwi na pewno wyruszą do Berlina, by stać się jednym z pierwszych posiadaczy nowego gadżetu.

Raport potwierdza, że Apple Watch może zostać wypuszczony na początku kwietnia w Stanach Zjednoczonych, a nieco później w tym miesiącu także w Niemczech i innych krajach. Pierwsza fala krajów, w których Apple rozpoczął sprzedaż iPhone’ów i iPadów obejmowała zazwyczaj Stany Zjednoczone, Kanadę, Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, Australię, Hong Kong, Singapur i Japonię. Cook jednak nie potwierdził, że Apple Watch trafi do sprzedaży w kwietniu we wszystkich tych krajach.

Apple Watch, którego cena ma się zaczynać od 349 dolarów, będzie dostępny w trzech wersjach: Apple Watch Sport, Apple Watch i Apple Watch Edition. Oczekuje się, że Apple poda więcej szczegółów na temat urządzenia podczas swojej konferencji 9 marca w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco. Impreza powinna dostarczyć więcej szczegółów na temat cen i informacji na temat daty premiery zegarka Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx