piątek, 19 lipca

219329-1280

Apple buduje białą konstrukcję na tyłach Yerba Buena Center for the Arts, miejsca medialnego wydarzenia które odbędzie się za nieco tydzień, 9 marca. Miejsce pod namiotem będzie według przypuszczeń  prawdopodobnie służyło do zobaczenia na żywo demonstracyjnych modeli Apple Watch po evencie od którego oczekuje się przede wszystkim dostarczenia przez Apple dalszych szczegółów na temat firmowego zegarka, jego ceny i daty wydania.

Według fotografa, który zrobił te zdjęcia, obiekt pilnowany jest przez ochronę w koszulkach „Apple Security” stale monitorując plac budowy, ale i potwierdzając, że zewnętrzny obiekt należy do Apple. Firma wcześniej zbudowała podobną konstrukcję poza centrum Flint, która była obszarem demo iPhone’a 6 i 6 Plus.

219334-1280

219331

Apple rozesłał zaproszenia na swój wiosenny event na początku tego tygodnia i zapewni bezpośredni przekaz z niej za pomocą swojej strony internetowej na Macu, iPhone’ie i iPadzie. Impreza odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco 9 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx