piątek, 16 kwietnia

Na tegorocznej konferencji All Things D Walt Mossberg i Kara Swisher przeprowadzili wywiad z prezesem Apple Tim’em Cook’iem o najbliższych planach firmy. Podczas rozmowy, Cook uchylił rąbka tajemnicy o dwóch nadchodzących funkcjach dla klientów firmy Apple.

Pierwsza wiąże się z możliwością integracji Facebooka do systemu iOS. Wiele się mówiło, że Apple i Facebook prowadzili wcześniej trudne negocjacje dotyczące integracji Facebooka do produktów Apple. W rezultacie, ścisła integracja Facebook nie udała się w iOS,  podczas gdy serwis Twitter widział możliwości współpracy.

Pytany o stosunki Apple z Facebookiem, Cook zasugerował, że będzie to nowość w najbliższej przyszłości:

„My chcemy zapewnić klientom proste i eleganckie sposoby wykonywania rzeczy, które oni chcą zrobić. Facebook ma setki milionów klientów. Tak więc, każdy kto ma iPhone’a lub iPada, chce uzyskać najlepszą jakość Facebooka na tych platformach. Tak więc bądźcie czujni.”

Następnie, gdy zapytana o Siri, Cooka powiedział, że klienci kochają funkcję asystenta głosowego w iPhone’ie 4S i jest ona jedną z najbardziej popularnych funkcji w urządzeniu. Ale wraz z nią nadejdzie dużo więcej:

„To nie wszystko, co możemy uzyskać od Siri. Mamy wiele osób wciąż pracujących nad nią. Będziecie bardzo zadowoleni z tego, co zobaczycie w ciągu najbliższych miesięcy. To będzie coś o czym stanie się głośno. Mamy kilka fajnych pomysłów co Siri może jeszcze zrobić i wiele dzieje się w tym kierunku.”

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak poczekać jeszcze trochę na realizację słów Tima Cooka.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x