poniedziałek, 27 marca

Pamiętacie grę The Simpsons: Tapped Out? Była to darmowa gra na iOS, która pojawiła się na początku tego roku, ale w App Store zagościła  bardzo krótki czas, ponieważ stała się tak popularna, że serwery firmy EA nie mogły sobie poradzić z taką ilością użytkowników, a gra została wycofana. Firma obiecuje jednak, że wróci i to jeszcze w tym miesiącu.

Jeśli nie mieliście szansy zagrać w Tapped Out, kiedy po raz pierwszy trafiła do App Store, to sporo Was ominęło. Gra pozwala zbudować własne miasteczko Springfield od podstaw po wybuchu jądrowym – spowodowanym przez Homera – niszczącym całe miasto. Mimo, że to tytuł freemium, w grze jest dużo zabawy. Dlatego pewnie stała się tak popularna i dlatego serwery EA stały się tak zatłoczone. Oznaczało to, że większość ludzi nie może połączyć się z internetem, aby ją otworzyć.

TouchArcade donosi, że EA ogłosił powrót gry na konferencji dziś rano. Może ona powrócić już w przyszłym tygodniu. Wydaje się więc, że aplikacja jest już w rękach Apple i po prostu czeka na zatwierdzenie. To nie powinno zająć zbyt dużo czasu, zważywszy, że była tam już przez jakiś czas. Jednak podobno tym razem gra będzie trochę inna niż poprzednio. Nowa wersja, oprócz nowych wizualizacji ma posiadać zmiany w samej mechanice gry.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx