niedziela, 14 lipca

Tesla może już wkrótce dodać obsługę Apple Music, zgodnie z odniesieniami znalezionymi w aktualizacji oprogramowania Tesla przez użytkownika Twittera @greentheonly.

Spotify od pewnego czasu jest głównym sposobem słuchania muzyki za pomocą systemu informacyjno-rozrywkowego Tesli, bez obsługi innych usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Apple Music czy Tidal. Tesla po raz pierwszy ogłosiła wsparcie dla innych usług strumieniowego przesyłania muzyki, w tym w szczególności Tidal, podczas prezentacji Battery Day na początku tego roku.

Oprócz odniesień do Tidal w najnowszej aktualizacji oprogramowania 2020.48.26, pojawiają się również opcje dla Apple Music i Amazon Music.

Chociaż informowano, że Tesla od jakiegoś czasu pracuje nad obsługą Apple Music, opcja ukryta w aktualizacji oprogramowania jeszcze nie działa. Wciąż oczekuje się, że to jednak Tidal będzie pierwszą dodatkową usługą strumieniowania muzyki, która pojawi się w Teslach.

Jak dotąd jedynym producentem samochodów, który bezpośrednio zintegrował Apple Music ze swoim systemem informacyjno-rozrywkowym jest Porsche, które zrobiło to w całkowicie elektrycznym modelu Taycan.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx