poniedziałek, 15 lipca

Po wczorajszej konferencji Apple na Brooklynie, pojawiło się więcej informacji o nowych iPadach Pro, w szczególności o ilości pamięci RAM w każdym modelu zaktualizowanych tabletów. Korzystając z Xcode, twórca Steve Troughton-Smith odkrył, że 11-calowe i 12,9-calowe iPady Pro z 1 TB pamięci wewnętrznej mają 6 GB pamięci RAM, w porównaniu do 4 GB w iPadach poprzedniej generacji.

Po raz pierwszy iPad Pro pojawia się z 1 TB pamięci wewnętrznej, a 6 GB to najwyższa ilość pamięci RAM widoczna w tabletach Pro. W przypadku każdej pojemności pamięci poniżej 1 TB, w tym 64 GB, 256 GB i 512 GB, każdy model iPada Pro zachowuje 4 GB pamięci RAM tak jak w poprzedniej generacji. RAM nie jest aspektem iPada, który Apple podaje klientom, więc ta informacja nie została potwierdzona, ale test Xcode wydaje się w dużej mierze trafny.

iPad Pro o pamięci 4 TB Apple sprzedaje w zależności od rozmiaru od 7599 złotych za model 11-calowy i od 8599 złotych za model 12,9-calowy, co czyni go najdroższym modelem iPada, jaki kiedykolwiek był sprzedawany. Apple zwiększył pamięć RAM w iPadzie i iPhonie przez lata. Na przykład iPhone X ma 3 GB pamięci RAM, a iPhone XS i XS Max – 4 GB pamięci RAM. Tańszy iPhone XR zachowuje 3 GB pamięci RAM.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx