poniedziałek, 15 lipca

Jak donosi Reuters, Apple ogłosił dzisiaj, że rozszerzył swój program niezależnych dostawców napraw o komputery Mac. Program, który w zeszłym roku został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych, a w zeszłym miesiącu został rozszerzony o Kanadę i Europę, był wcześniej ograniczony do nieobjętych gwarancją napraw iPhone’a.

Witryna Apple zawiera więcej szczegółów na temat programu, ale nie została jeszcze zaktualizowana, aby odzwierciedlić uwzględnienie napraw komputerów Mac. W przypadku iPhone’a program zapewnia uczestniczącym serwisom naprawczym dostęp do tych samych oryginalnych części Apple, narzędzi, szkoleń, instrukcji naprawy i diagnostyki, co sklepy Apple i autoryzowani dostawcy usług Apple.

W przypadku iPhone’a serwisy muszą mieć technika z certyfikatem Apple, który może wykonać naprawy, aby zakwalifikować się do programu.

Przypominamy, że do programu mogą aplikować również polskie serwisy a więcej informacji na temat warunków przystąpienia do programu można znaleźć na oficjalnej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx