wtorek, 29 listopada

iPhone-5S-6-Reportedly-Getting-Touch-on-Display-Technology

Prace nad tańszym iPhone’em są już w toku i może się on pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku, donosi Wall Street Journal. To kolejne informacje związane z tańszym iPhone’em. Wczoraj poinformowaliśmy o tym w odniesieniu do raportu serwisu Digitimes.

Mimo, że Apple bada takie urządzenie już od lat, plan ostatnio przyspieszył i wydaje się, że tańsza wersja urządzenia może pojawić się teraz dość szybko, nawet w tym roku, powiedział jeden z informatorów.

Tańszy telefon może przypominać standardowego iPhone’a, z tańszą obudową, powiedziała jedna z osób. Jedną z możliwości Apple na obniżenie kosztów urządzenia jest użycie innej obudowy z plastiku. Wiele innych części może pozostać taka sama lub poddana recyklingowi ze starszych modeli iPhone’a.

Wall Street Journal poinformował, że Apple pracuje nad tańszym, mniejszym iPhone’em dwa lata temu, co oczywiście okazało się plotką. Oczywiście, Apple oferuje już tańsze od flagowego modele iPhone’a – obecnie w postaci iPhone’a 4 i iPhone’a 4S.

Urządzenie może być ukierunkowane na rynki wschodzące, takie jak Indie, w których plany postpaid są dość ubogie, a użytkownicy zwykle muszą płacić w całości za swój telefon.

Bloomberg zareagował na artykuł WSJ mówiąc, że Apple „planuje sprzedawać mniejsze, tańsze wersje iPhone’a jeszcze w tym roku”, a urządzenie będzie skierowane do klientów w krajach rozwijających się. Bloomberg twierdzi, że urządzenie może kosztować  od 99 dolarów do 149 dolarów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx