czwartek, 29 września

pebble_watches

Znany z projektu Kickstarter, elegancki zegarek Pebble, który pobił rekordy zbierając ponad 10 milionów dolarów na swoją realizację, ogłosił na targach CES, że rozpocznie wysyłkę urządzenia dla wszystkich, którzy zainwestowali w projekt już 23 stycznia. Wysyłka ponad 85 000 złożonych zamówień zajmie około 6-8 tygodni. Po tym czasie zegarek będzie dostępny w ogólnej sprzedaży.

Pebble jest jednym z rosnącej wciąż liczby inteligentnych zegarków, po którym Apple podobno zabrał się za pracę nad własnym projektem. Dzięki stosunkowo dużemu wyświetlaczowi i API udostępnionemu dla programistów aplikacji wywołał znaczny szum podczas projektu.

photo-email-and-alerts

Pebble wspiera zarówno urządzenia iOS jak i Android za pośrednictwem małej mocy Bluetooth 4.0, a urządzenia iOS wymagają minimum iOS 5 dla podstawowej kompatybilności i iOS 6 do pełnego zestawu funkcji. W połączeniu z urządzeniem iOS 6 Pebble może wyświetlać wiele wpisów, które zazwyczaj pojawiają się w Centrum powiadomień. Pebble pracuje również nad budowaniem infrastruktury w chmurze, która pozwoli użytkownikom na logowanie się do witryny internetowej lub aplikacji WWW z ich konta Pebble by otrzymywać powiadomienia ze strony za pośrednictwem funkcji „Push” bezpośrednio na zegarek.

Przypominamy, że cenę zegarka ustanowiono na 150 dolarów co wydaje się na całkiem rozsądną patrząc na jego możliwości. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalna stronę.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx