poniedziałek, 4 marca

hipkey_beep2012_header

Wygląda na to, że urządzenia z Bluetooth Smart (4.0) o niskim poborze mocy coraz szerzej opanują rynek elektroniki. A widać to po coraz większej liczbie urządzeń zaprezentowanych na trwających targach CES 2013.

Firma Hippih zaprezentowała na nich swoje urządzenie Hipkey. Hipkey to rodzaj cyfrowej smyczy, która z pomocą dodatkowej aplikacji pozwala na pilnowanie iPhone’a przed zgubieniem bądź pozostawianiem go. Urządzenie zostało już wprowadzone do sprzedaży w europejskim Apple Store Online w grudniu i szybko wyprzedane. W Amerykańskim Apple Online Store zadebiutuje dopiero 15 stycznia.

HA561_AV1

Hipkey to małe aluminiowe urządzenie, które jest przeznaczone do zamocowania jako brelok do pęku kluczy lub innego elementu osobistego noszonego przy sobie. Urządzenie można sparować z telefonem iPhone, aby zapewnić mu cyfrową smycz. Można ustawić ją do wykrycia między nimi małej (2-5m) odległości, średniej (15-20m) i dużej (30-50m) by po jej przekroczeniu uruchomić dźwięk i alarm wibracyjny. Głównym celem urządzenia, jest ostrzeżenie użytkownika przed pozostawieniem go lub zgubieniem. Darmowa aplikacja wydaje się być bardzo dobrze zaprojektowana i oferuje także inne funkcje.

  • Tryb alarmu – ostrzega, jeśli zapomnisz telefonu iPhone lub iPada, albo jeśli ktoś będzie próbował go ukraść.
  • Tryb dziecka – ostrzega, jeśli dziecko za bardzo się od Ciebie oddali.
  • Tryb ruchu – włożone do torby urządzenie hipKey ostrzega, jeśli ktoś ją zabierze.
  • Tryb szukania – dzięki niemu w dowolnym momencie szybko znajdziesz telefon iPhone, iPada lub klucze.

Hipkey zawiera akumulator, który wystarcza na 2-4 tygodnie, a jego doładowanie zajmuje 4 godziny. Zainteresowanych odsyłamy do Apple Store Online.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx