środa, 17 lipca

TAG Heuer

Szwajcarski producent luksusowych zegarków TAG Heuer poinformował podczas swojej czwartkowej konwencji Baselworld w Szwajcarii, że współpracuje z Google i Intelem nad stworzeniem własnego zegarka SmartWatch. TAG Heuer będzie odpowiedzialny za projekt i produkcję zegarka, który będzie posiadał mikroprocesor Intela i korzystał z platformy Android Wear od Google. SmartWatch ukaże się jeszcze w tym roku i wtedy dopiero zostaną ujawnione jego ceny oraz cechy.

TAG Heuer ma wysokie oczekiwania co do nadchodzącego SmartWatch, a prezes Jean-Claude Biver nazwał go swoją „największą zapowiedzią” w ciągu swoich 40 lat pracy w branży. Biver dodał również,  że produkt będzie najlepszym z dostępnych zintegrowanych z telefonem „zegarków”, a to wszystko na zaledwie kilka tygodni przed oficjalnym startem sprzedaży Apple Watch. „Różnica między zegarkiem TAG Heuer i Apple Watch jest bardzo ważna” powiedział Biver. „Jeden nazywa się Apple, a ten nazywa się TAG Heuer.”

TAG Heuer dołączył do Swatcha, Breitlinga, Montblanc i Frédérique Constant jako kolejny szwajcarski producent zegarków chcących konkurować z Apple i jego inteligentnym zegarkiem Apple Watch. TAG jest pierwszym producentem który oficjalnie ogłosił współpracę z Google, jednak otworzył też drzwi dla innych producentów luksusowych szwajcarskich zegarków w spółce dominującej LVMH, w tym Hublot i Zenith do współpracy z Doliną Krzemową nad następną generacją zegarków.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx