środa, 1 lutego

Adappt Apple Watch

Adappt jest małą przystawką, która pozwoli na wykorzystanie dowolnego paska do Apple Watch. Z jednej strony znajduje się element mocujący zastrzeżony przez Apple, a z drugiej klasyczne mocowanie paska używane przez większość zegarków.

Adapter Adappt zbiera obecnie fundusze w serwisie Indiegogo z dostawą w czerwcu. Jest dostępny w dwóch rozmiarach Apple Watch dla 38 mm i dla 42mm zegarka. Jest również dostępny z różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, anodowanego aluminium, stali i ocynkowanego złota. Jest nawet dostępna wersja z 18 karatowego złota dla tych, którzy planują zakup Apple Watch Edition za ponad 10 000 dolarów.
https://www.youtube.com/watch?v=IQdvJSnfBlU#action=share

Do wyboru mamy następujące opcje:

● Adappt plastikowy – za 9 dolarów
Wykonany z tworzywa sztucznego, jest to najbardziej ekonomiczna wersja Adappt. Ale nie znaczy gorsza. Jest wykonana z wytrzymałej, ładnej gumy i pasuje do wykończenia Apple Watch Sport.

221845-1280

● Adappt aluminiowy – za 29 dolarów
Jeśli planujecie zakup wersji Sport, to Adappt będzie idealny. Każda przystawka zbudowana jest z mocnego, wytrzymałego aluminium, a następnie poddana jonizacji dając mu odpowiedni wygląd.

221846-1280

● Adappt ze stali nierdzewnej – za 39 dolarów
Opracowany specjalnie dla Apple Watch. Wykonany z jednego kawałka stali, a następnie szczegółowo wykończony aby zagwarantować pełną zgodność z nierdzewną edycją Apple Watch.

221848-1280

● Adappt Gold – za 290 dolarów
Luksusowa propozycja dla złotej wersji Apple Watch. Złoty Adappt jest mocny jak stal, która tworzy jego rdzeń i piękny jak złoto, które to wszystko otacza.

221849-1280

Adappt może być również dostarczony z kilkoma różnymi opcjami paska. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie bądź wesprzeć jego realizację odsyłam na stronę projektu. Pomysł wydaje mi się godny realizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx