niedziela, 26 marca

Apple Watch Series 7 posiada nową architekturę ładowania, która pozwala na ładowanie do 33% szybciej niż Series 6, a ładowanie od 0 do 80% w 45 minut.

Funkcja szybkiego ładowania wymaga nowego kabla ładującego USB-C, który Apple dodaje do pudełka z zegarkiem, ale jest on także sprzedawany osobno. Do tej pory Apple nie podawał jednak szczegółowych informacji na temat mocy zasilacza wymaganego do szybkiego ładowania. Apple nie dodaje już zasilacza do pudełka z Apple Watch, więc użytkownicy będą musieli posiadać własny.

W nowo opublikowanym dokumencie wsparcia w związku z oficjalnym dniem premiery nowego Apple Watch Series 7, Apple ujawnia, że każdy z jego zasilaczy USB-C o mocy 18 W lub wyższej będzie obsługiwał szybkie ładowanie nowego zegarka. Ponadto adaptery USB-C innych firm o mocy 5 W lub wyższej pozwolą na szybkie ładowanie, o ile obsługują protokół USB Power Delivery (USB-PD).

Apple twierdzi, że szybkie ładowanie nie jest dostępne w Argentynie, Indiach i Wietnamie, ale firma nie podała przyczyny tego ograniczenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx