piątek, 14 czerwca

Jeśli przyzwyczailiście się do wygodnego interfejsu ekosystemu Apple, to korzystanie z komputera z systemem Windows może wydawać się trochę obce. Teraz dzięki iPadian iOS 13 Simulator możecie uzyskać elegancki, znajomy interfejs iOS nawet na komputerze PC.

Aplikacja przenosi wrażenia z mobilnego systemu Apple na komputery stacjonarne lub laptopy z systemem Windows. (Działa również na komputerach Mac). A teraz można ją pobrać go za mniej niż 10 dolarów.

IPadian nie wymaga żadnych skomplikowanych instalacji. Aplikacja po prostu nakładką wyglądu iOS na pulpit systemu Windows, dzięki czemu możecie nawigować i otwierać aplikacje tak, jak robicie to na iPadzie lub iPhonie.

Jest to zasadniczo zmiana skórki, więc nie pozwoli ci ona wejść do App Store. Nie mniej symulator iOS obejmuje dostęp do własnego sklepu z ponad 300 popularnymi aplikacjami, niektórymi zaprojektowanymi specjalnie dla systemu iPadian. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z niestandardowego studia iPadian, które oferuje ponad 100 wysokiej jakości projektów aplikacji na iOS oraz kod źródłowy dla React Native i Swift. Oznacza to mnóstwo możliwości dostosowywania.

Nakładkę iPadian iOS 13 Simulator w obniżonej cenie możecie zakupić za 9,99 USD w tym miejscu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx