sobota, 22 czerwca

Jak informuje Bloomberg, odświeżona linia tegorocznych iPhone’ów będzie składała się z czterech modeli 5G z których co najmniej dwa będą miały płaskie krawędzie ze stali nierdzewnej i płaski ekran, podobne w konstrukcji do najnowszych iPadów.

Raport uzupełnia oczekiwania analityka Apple, Ming-Chi Kuo, który uważa, że tylko niektóre tegoroczne iPhony będą miały kwadratową ramkę ze stali nierdzewnej. Apple zastosował podobny podział dla iPada Pro w 2018, który również otrzymał bardziej industrialny pasek po bokach w porównaniu do poprzednich modeli.

Dzisiejszy raport potwierdza również pogłoski, że Apple doda kamerę 3D do iPhone’a i zmniejszy rozmiar wycięcia u góry ekranu, na którym znajduje się kamera TrueDepth. Niedawne zdjęcia, o których mówiło się, że przedstawiają zdjęcie iPhone’a 12, pokazało wycięcie, które jest około 1/3 mniejsze niż obecne wycięcie, a także przeprojektowany układ tylnej kamery.

Plotki sugerują, że niektóre z nowych modeli iPhone’a, które pojawią się w 2020 roku, będą zawierały skaner LiDAR, który Apple dodał do nowego iPada Pro, co służyć ma do poprawy przyszłych wrażeń związanych z rzeczywistością rozszerzoną.

Przynajmniej niektóre nowe iPhone’y mogą zostać wypuszczone kilka tygodni później niż normalnie, choć nadal w typowym oknie jesiennym informują źródła Bloomberga. Apple podobno nie poinformował dostawców o żadnych znaczących opóźnieniach, a inżynierowie firmy powinni udać się do Chin i sfinalizować projekty produktów w maju.

Raport Bloomberga przypomina również plotki, że Apple opracowuje mniejszą, tańszą wersję inteligentnego głośnika HomePod, który ma zostać wydany już w tym roku, a także własną wersję lokalizatorów, tak zwane „AirTag”, które pozwolą użytkownikom śledzić rzeczywiste obiekty.

Apple dodatkowo pracuje nad nową wersją MacBooka Pro, Apple TV, odświeżonymi budżetowymi iPadami i nowym komputerem iMac poinformowały media osoby znające mapę rozwojową produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx