niedziela, 14 lipca

TRANSCEND prezentuje nowy pendrive – JetFlash 790C o pojemności do 256 GB. Dzięki wysuwanemu złączu USB-C nośnik umożliwi przenoszenie danych między smartfonami, tabletami i nowymi notebookami wyposażonymi w popularny port.

JetFlash 790C to odświeżona wersja popularnego modelu JetFlash790. Nowa wersja nośnika została wyposażona w port USB-C i korzysta z interfejsu USB 3.2 Gen 1. Zastosowanie portu nowej generacji pozwoli użytkownikom na korzystanie z pendrive’a w szerszej niż dotychczas gamie urządzeń. Jego możliwości szczególnie docenią osoby, które potrzebują rozszerzenia pamięci w swoich konsolach, tabletach, smartfonach czy innych sprzętach z wykorzystujących technologię USB-C.

JetFlash 790C

Nowy model jest dostępny w trzech wariantach pojemnościowych: 64GB, 128GB oraz 256GB. Pendrive nie posiada zatyczki, a samo złącze jest wysuwane. Takie rozwiązanie chroni przed uszkodzeniem oraz sprawia, że urządzenie jest bardziej poręczne, a jego używanie wygodniejsze.

Transcend Elite

Producent oferuje specjalną aplikację TRANSCEND Elite, która jest kompatybilna z systemami: macOS, Windows i Android. Oprogramowanie to pozwala między innymi na tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz szyfrowanie danych.

Dostępność i cena

JetFlash 920 jest już dostępny w sklepach w Polsce w sugerowanych cenach 47 zł za 64 GB, 115 zł za 128GB oraz 155 zł za 256 GB. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Pendrive TRANSCEND JetFlash 920

Wymiary 63,6 mm x 21,2 mm x 10,6 mm
Waga 4,9 g
Kolor Czarny
Złącze Wysuwane USB Typu C
Interfejs USB 3.2 Gen 1
Dostępne warianty pojemnościowe 64GB, 128 GB, 256 GB
Certyfikaty CE / FCC / BSMI / KC / RCM / EAC
Gwarancja 5 lat

*Transfery mogą różnić się w zależności od zastosowanego sprzętu oraz oprogramowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx