poniedziałek, 4 marcaAparat wbudowany w iPhone’a jest jednym z najbardziej popularnych na świecie. Nieco gorzej wypada jednak aparat w iPadzie 2. Jest używany znacznie rzadziej ze względu na słabą jakość zdjęć i nieporęczność w obsłudze. Firma Makayama, twórcy aplikacji mobilnych i oprogramowania, wydała Movie Mount, nowe akcesorium do iPada 2, które poprawia sposób nagrania filmu czy zrobienia zdjęcia z iPadem 2.

Movie Mount jest zestawem, który pozwala na znaczne poprawienie nagrywania wideo na iPada 2 Apple. W skład zestawu wchodzi trójnóg, obiektyw szerokokątny, teleobiektyw, wizjer optyczny, mikrofon i dodatkowe światło. Mount Movie to również bezpłatna aplikacja dostępna w iTunes, która pozwoli iPadowi 2 do ręcznego sterowania nagrywaniem wideo. Aplikacja nie jest jednak niezbędna do korzystania z samego zestawu.
Poniżej demo film prezentujący Movie Mount


Movie Mount będzie sprzedawany tylko za pośrednictwem strony internetowej Makayama. Zamówienia za 69,95 dolarów można już składać, choć dostawy rozpoczną się od października. Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx