piątek, 19 lipca

 

I znów kolejna informacja na temat 7.85 calowego „iPada Mini”. Japoński blog Macotakara twierdzi, że mniejszy iPad będzie produkowany w Brazylii a początek produkcji ma nastąpić we wrześniu.

Według chińskich wiarygodnych źródeł, tablet o nazwie iPad mini będzie produkowany w Brazylii, jednak próbna produkcja nowego urządzenia jest już robiona w Chinach.

Źródło twierdzą, że faza produkcyjna tego tabletu zostanie uruchomiona we wrześniu, a tablety powinny być dostarczone przed kolejnymi wakacjami. Jednak oficjalna premiera nie nastąpi tak szybko.

Mówi się, że mniejsza wersja tabletu ma posiadać wsparcie 3G. Pozostałe informacje na jego temat pozostają trochę rozmyte, choć źródła twierdzą, że widziały plany prototypowych urządzeń i ma ono być cieńsze niż rywale, w tym Kindle Fire. Urządzenie ma być tak cienkie jak iPod Touch czwartej generacji.

Wiele źródeł już twierdzi, że Apple zaprezentuje zminiaturyzowaną wersję iPada tej jesieni. Najnowszy raport Bloomberg wskazał na premierę urządzenia w październiku tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx