sobota, 25 maja

Spotify rozpoczął w Stanach Zjednoczonych sprzedaż swojego pierwszego oficjalnego urządzenia „Car Thing”.

Zapowiedziany w kwietniu ubiegłego roku Car Thing to samochodowy odtwarzacz muzyki i podcastów montowany na desce rozdzielczej, zaprojektowany, aby zapewnić bardziej płynne i spersonalizowane wrażenia słuchowe, szczególnie w dużej liczbie samochodów, które nie obsługują nowoczesnych systemów multimedialnych czy CarPlay od Apple.

Car Thing jest skierowany do subskrybentów Spotify Premium i wyposażony jest w ekran dotykowy, pokrętło do nawigacji, funkcje sterowania głosowego i cztery konfigurowane przez użytkownika przyciski zapewniające szybki dostęp do obszarów, takich jak ulubiona muzyka, podcasty lub listy odtwarzania.

Interfejs użytkownika inspirowany jest aplikacją mobilną Spotify, dzięki czemu jest znajomy użytkownikom, a za pomocą pokrętła można wybrać sterowanie dotykowe, polecenia głosowe „Hej Spotify” lub nawigację fizyczną. Car Thing działa przez Bluetooth lub przez kabel AUX lub USB i jest wyposażony w trzy różne mocowania na desce rozdzielczej i nawiewach, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie do deski rozdzielczej, a także ładowarkę samochodową i kabel USB-C.

Car Thing jest kompatybilny z urządzeniami iOS i Android i łączy się ze smartfonem użytkownika w celu uzyskania danych i połączenia z aplikacją Spotify. Car Thing jest obecnie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych za 89,99 USD. Nie wiadomo czy urządzenie trafi również do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx