poniedziałek, 27 maja

Jak informuje The Verge, popularny producent głośników Sonos pracuje nad nowym, wysokiej klasy inteligentnym głośnikiem, który będą konkurować z HomePodem i HomePodem mini od Apple. Głośniki Era 300 i Era 100 zostaną wprowadzone na rynek w nadchodzących miesiącach, a prace nad nimi trwają od połowy 2022 roku.

Wielokierunkowy głośnik Era 300 będzie nowym flagowym głośnikiem Sonos, obsługującym Dolby Atmos i przestrzenny dźwięk audio. The Verge mówi, że głośnik zaoferuje „najbogatszą wierność ze wszystkich pojedynczych głośników” w historii Sonos. Inne funkcje będą obejmować wejście liniowe USB-C, obsługę Wi-Fi 6 i być może odtwarzanie przez Bluetooth.

O głośniku Era 100 znanych jest mniej szczegółów, ale oba nowe głośniki będą miały odświeżony wygląd, automatyczne strojenie i optymalizację dźwięku. Era 100 może być zamiennikiem tańszego Sonos One.

Nie pojawiły się jeszcze żadne informacje o możliwej dacie premiery nowych głośników Era ani nie ujawniono ich cen. Głośniki będą konkurować z HomePodem‌ 2, który w USA kosztuje 299 USD. Sonos opracowuje również głośnik „Move” drugiej generacji, który zastąpi obecny model i planuje wejść w nową kategorię produktów w 2023 roku, która jest jeszcze nieznana.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx