sobota, 28 stycznia

Nadchodzący, topowy model nausznych słuchawek Apple (wstępnie nazywanych AirPods Studio) może mieć funkcję wykrywania głowy i szyi, która jest podobna do funkcji wykrywania ucha w AirPods i AirPods Pro. Takie informacje podaje 9to5Mac, który cytuje osoby znające plany Apple.

W AirPods i AirPods Pro funkcja wykrywania ucha ma na celu zatrzymanie utworu po usunięciu AirPods, wstrzymanie utworu po usunięciu jednej słuchawki AirPods lub wznowienie utworu, gdy usunięta słuchawka AirPods ponownie zostanie włożona do ucha.

AirPods Studio‌ będzie miało podobne czujniki, które wykryją, czy słuchawki są na głowie, czy na szyi, prawdopodobnie odtwarzając lub wstrzymując odtwarzaną zawartość, gdy słuchawki będą noszone na głowie. Czujnik szyi mógłby zatrzymywać muzykę.

Kolejny czujnik wykryje lewe i prawe ucho w celu kierowania kanałów audio, co oznacza, że nie będzie prawej i lewej słuchawki i będzie je można nosić na dwie strony.Powiązanie „AirPods Studio” z urządzeniem Mac lub iOS odblokuje niestandardowe ustawienia korektora z dostępnymi regulacjami niskich, średnich i wysokich częstotliwości.

Wcześniejsze pogłoski sugerowały, że wysokiej klasy słuchawki nauszne Apple będą miały aktywny tryb redukcji hałasu i tryb kontaktu, podobnie jak obecne AirPods Pro, a raport Bloomberga z kwietnia wskazał, że słuchawki będą miały wymienne nauszniki i wyściółkę pałąka umożliwiającą ich dostosowanie.

Apple może również sprzedawać nauszniki z wielu materiałów, w tym w wersji premium z materiałów skóropodobnych lub modele fitness z bardziej oddychającymi materiałami.

Plotki z tego weekendu mówiły, że Apple może wycenić swoje topowe słuchawki nauszne na 349 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx