czwartek, 20 stycznia

Odkąd Apple wycofał 15-calowego MacBooka Pro na rzecz nowego, 16-calowego modelu z cieńszymi ramkami, naturalnym założeniem było, że 14-calowy MacBook Pro ostatecznie zastąpi model 13-calowy.

Apple uciął te oczekiwania wypuszczając na początku tego miesiąca odświeżonego, 13-calowego MacBooka Pro z klawiaturą Magic Keyboard i opcją szybszych procesorów. Wygląda jednak na to, że 14-calowy model nadal może się jeszcze pojawić, a anonimowo prowadzone konto na Twitterze „L0vetodream” zasugerowało jego wydanie w 2021 roku nie podając więcej szczegółów.

 

To samo konto na Twitterze dokładnie ujawniło kilka szczegółów na temat nowego iPhone’a SE, zanim ktokolwiek inny o tym powiedział w tym, że urządzenie zadebiutuje w drugim tygodniu kwietnia i będzie miało trzy pojemności. Podobnie, konto dokładnie informowało, że nowe modele iPada Pro zostaną wprowadzone na rynek w trzecim tygodniu marca.

Biorąc pod uwagę, że 13-calowy MacBook Pro jest zwykle aktualizowany tylko raz w roku, wydanie w 2021 roku jego następcy nie byłoby w tym momencie zaskoczeniem. Najważniejsze jest to,  że Apple najwyraźniej wciąż ma na swojej liście produktów model 14-calowy.

Analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział wcześniej, że Apple planuje wypuścić co najmniej sześć produktów Mini-LED do końca 2021 roku, w tym 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro. Wszystkie te pogłoski mogą sugerować, że 14-calowy MacBook Pro z podświetleniem Mini-LED zostanie wypuszczony w pewnym momencie w przyszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x