piątek, 19 lipca

Tydzień po wydaniu nowej aktualizacji oprogramowania dla AirPods Pro, Apple wypuścił to samo oprogramowanie dla AirPods drugiej generacji, aktualizując je z poprzedniego oprogramowania 2A364 do nowego oprogramowania 2D15.

Apple nie wyjaśnił jeszcze co nowego znajduje się w odświeżonym oprogramowaniu, a właściciele AirPods Pro mieli mieszane reakcje na aktualizację, niektórzy twierdzili, że poprawiła funkcję aktywnej eliminacji hałasu, a inni twierdzili, że nie.

AirPods drugiej generacji nie mają aktywnej eliminacji hałasu, więc nie wiadomo, jakie ulepszenia są zawarte w tym oprogramowaniu. Aktualizacje oprogramowania układowego AirPods często zapewniają poprawę wydajności, poprawki błędów i poprawki funkcji.

Apple nie przedstawił klientom wyraźnych instrukcji, jak inicjować aktualizację oprogramowania, ale włączenie dźwięku w AirPods, a następnie umieszczenie ich w obudowie i podłączenie do źródła zasilania wydają się być niezawodnym sposobem wymuszenia aktualizacji.

Firma Apple w grudniu wydała aktualizację oprogramowania układowego 2C54, ale później ją usunęła, dlatego warto zauważyć że Ci, którzy zaktualizowali ją od razu, mają oprogramowanie 2C54, podczas gdy inni nadal korzystają z 2A364.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx