wtorek, 27 lutego

Apple pracuje nad przeprojektowaną wersją swoich skórzanych pasków do Apple Watch, które mogą być dostępne już w przyszłym miesiącu wynika z ujawnionych informacji udostępnionych dziś na Reddit.

Zaktualizowane paski mają wyraźniejsze wypukłości, które nie rozciągają się od krawędzi do krawędzi paska, a dla niektórych kolorów akcentują krawędzie w innym kolorze. Zdjęcia udostępnione na Reddit przedstawiają paski w kolorze brązowym, czerwonym, pomarańczowym, czarnym i niebieskim. Zamiast zapięcia za pomocą pętli przeprojektowana wersja używa do zamknięcia magnesów.

Nie jest jasne, dlaczego Apple przeprojektowałoby istniejące skórzane paski, które były dostępne od premiery oryginalnego zegarka Apple Watch w 2015 roku. Nowe modele mogą oferować lepszą oddychalność, lepszą wodoodporność lub jedno i drugie, a Apple być może zwiększy ich dostępność dla mniejszych modeli Apple Watch.

Obecne paski skórzane pasują tylko do 44 mm modeli Apple Watch, a dzisiejsze zdjęcia wydają się przedstawiać dwa rozmiary. Istnieje również możliwość, że obecne paski skórzane będą nadal istniały, a te nowe będą po prostu kolejną propozycją.

Apple często odświeża kolory pasków dla Apple Watch obok ważnych wydarzeń, więc nie byłoby dużym zakoczeniem, że na lato pojawią się nowe opcje kolorysztyczne czy nawet rodzaje pasków.

Nie ma żadnych informacji o tym, kiedy paski miałyby się pojawić w sprzedaży, ani nie jest do końca jasne, czy są to rzeczywiście paski zaprojektowane przez Apple, czy też nie są to wersje podobne do Apple, których na rynku nie brakuje.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx