wtorek, 18 czerwca

Sklep internetowy Apple rozpoczął sprzedaż 27-calowego wyświetlacza LG UltraFine 5K, który dołącza do zaktualizowanego wyświetlacza UltraFine 4K, którego sprzedaż Apple rozpoczął w maju.

Nowy wyświetlacz LG UltraFine 5K, dostępny w cenie 5 999 złotych, oferuje taką samą rozdzielczość 5120 x 2880 jak poprzedni wyświetlacz UltraFine 5K z 14,7 mln pikseli i szeroką gamą kolorów P3.

Wyświetlacz łączy się z komputerem Mac za pomocą kabla Thunderbolt 3, a ta wersja monitora może być podłączona za pomocą złącza USB-C, co oznacza, że jest również kompatybilna z iPadem Pro. Istnieją trzy porty USB-C z szybkością do 5 Gb/s, a gdy są używane z notebookiem Mac, ładowany jest on przez Thunderbolt 3 dostępną mocą do 94 W.

Podłącz monitor UltraFine 5K do MacBooka Pro lub MacBooka Air dostarczonym w zestawie przewodem Thunderbolt 3, który umożliwia jednoczesne przesyłanie wideo w rozdzielczości 5K, dźwięku i danych. Podłącz monitor UltraFine 5K do MacBooka lub iPada Pro dostarczonym w zestawie przewodem USB-C. Monitor zasila hosta mocą nawet 94 W.

W wyświetlacz wbudowano głośniki stereo, dołączono aparat i mikrofon a w zestawie mamy również regulowany stojak.

Oryginalne wyświetlacze UltraFine 4K i 5K zostały zaprojektowane przez LG we współpracy z Apple i zostały stworzone do użytku z modelami 13 i 15-calowymi MacBooka Pro 2016, które po raz pierwszy wspierały Thunderbolt 3.

Apple opracowuje swój własny wyświetlacz Pro Display XDR z rozdzielczością 6K, który ma zostać wydany jeszcze w tym roku, ale jego szacowana cena na poziomie 5000 dolarów sprawia, że jest on zbyt drogi do wykorzystania przez przeciętnego użytkownika. Oznacza to, że Apple będzie prawdopodobnie nadal oferować wyświetlacze LG przez jakiś czas.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx