poniedziałek, 17 czerwca

Aplikacja Shazam została dziś zaktualizowana o nowy wygląd, powiadomienia o nie znalezionych wcześniej Shazamach lub Shazamach offline, globalne trendy i ulepszenia synchronizacji.

Shazam 14.2 zapewnia odświeżony wygląd aplikacji do odkrywania muzyki, z prostszą kartą przesuwaną w górę, aby uzyskać dostęp do poprzednich Shazamów i ulepszonym wyglądem. Shazam będzie teraz aktywnie wyszukiwać nie znalezione lub niedostępne Shazamy użytkownika i powiadamiać ich, gdy zostaną znalezione.

Ponadto użytkownicy mogą zobaczyć, co zyskuje na popularności dzięki Top Listom, teraz dostępnym z poziomu zakładki Szukaj, aby zobaczyć, co zyskuje na popularności na całym świecie. Ta funkcja zapewnia listę trendów z maksymalnie 200 najlepszymi utworami w krajach, a nawet w określonych miastach na całym świecie.

Wprowadzono również ulepszenia w synchronizacji zarówno dla użytkowników Apple Music, jak i Spotify. W przypadku aplikacji Apple Music aplikacja będzie teraz synchronizować więcej poprzednich Shazamów użytkowników, a jeśli użytkownik usunie utwór w Apple Music, Shazam nie doda go ponownie. W przypadku Spotify aplikacja znajdzie teraz i zsynchronizuje więcej nowych Shazamów. Jeśli użytkownicy Spotify utracą połączenie, Shazam podejmie teraz próbę ponownej synchronizacji podczas następnego wyszukiwania Shazam.

Apple przejął Shazam w 2018 roku i od tego czasu stopniowo dostosowuje aplikację do ‌Apple Music‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx