środa, 19 stycznia

Apple zamówił do swojej usługi Apple TV+ nowy serial „The Supermodels”, który jest dokumentem poświęconym karierom znanych modelek takich jak Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista i Christy Turlington.

Według Apple, serial dokumentalny będzie zawierał ekskluzywne wywiady z modelkami, które planują zrewidować swoją karierę i zbiorowy przełom w modzie lat 90-tych.

„The Supermodels” sięga lat 80-tych, kiedy cztery kobiety z różnych zakątków świata zjednoczyły się w Nowym Jorku.(…) Ich prestiż był tak niezwykły, że umożliwił całej czwórce zastąpienie prezentowanych na sobie marek własnymi nazwiskami dzięki czemu imiona Naomi, Cindy, Linda i Christy były tak samo widoczne, jak projektanci, którzy je stylizowali. Obecnie cztery supermodelki pozostają na frontach kultury dzięki aktywizmowi, filantropii i sprawności biznesowej. Ponieważ branża modowa wciąż na nowo definiuje siebie – i w niej role kobiet – oto ostateczna opowieść o władzy i o tym, jak cztery kobiety zjednoczyły się, by ją zdobyć, torując drogę tym, którzy mają za nią podążać.

Serial zostanie wyreżyserowany i wyprodukowany przez Barbarę Kopple, a producentami wykonawczymi będą Brian Grazer, Ron Howard i wszystkie uczestniczące w nim modele. W tej chwili Apple nie podał konkretnej daty premiery serialu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x