wtorek, 25 czerwca

Jak informuje DeadlineApple TV+ pracuje nad wypuszczeniem kolejnego wielkiego hitu. Film zatytułowany „Ghosted” to przygodowo-romantyczny film akcji, w której wystąpią razem Chris Evans i Scarlett Johansson.

Parę aktorów możemy kojarzyć przede wszystkim ze wspólnych występów w serii filmów Marvel Cinematic Universe. Niemniej aktorzy współpracowali wcześniej także przy innych produkcjach takich jak „Egzamin dojrzałości” oraz „Niania w Nowym Jorku.”

Film zostanie wyreżyserowany przez Dextera Fletchera (reżysera „Rocketmana”), a wyprodukowany przez studio Skydance. Scenariusz do filmu napisali Paul Wernick i Rhett Reese, scenarzyści filmów „Deadpool” i „Zombieland”, a ostatnio „Ucieczka z Spiderhead”.

Apple pracuje równocześnie nad prawami do wielu innych głośnych filmów, które mają przyciągnąć nowych klientów do Apple TV+. Firma podpisała kontrakty na film „Killers of the Flower Moon” z Robertem De Niro i Leonardo DiCaprio, „Emancipation” z Willem Smithem, „Bride” ze Scarlet Johansson, „Snow Blind” z Jake’em Gyllenhaalem, „Sharper” z Julianne Moore i „Kitbag” z Joaquinem Phoenixem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx