środa, 24 lipca

W nowej reklamie powiązanej tematycznie z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej Samsung naśmiewa się z braku składanego iPhone’a jednocześnie promując własnego Galaxy Z Flip4.

W reklamie zamieszczonej na jednym z kont Samsunga na Weibo, telefony Galaxy Flip można zobaczyć jako kibiców na stadionie piłkarskim, nawiązującym do Mistrzostw Świata w 2022 roku. Podczas gdy telefony Galaxy Flip wiwatują i składają się na trybunach, kilka smartfonów, wyraźnie przypominających iPhone’y, pozostaje na widowni, stojąc nieruchomo ze smutnymi emotkami wyświetlanymi na wyświetlaczach, gdy patrzą na telefony Galaxy Flip. Tekst na końcu reklamy brzmi: „Czas złożyć się razem”.

To nie pierwszy raz, kiedy Samsung naśmiewa się z Apple i jego braku składanych telefonów. W reklamie z zeszłego miesiąca Samsung naśmiewał się z tego, jak użytkownicy Apple zawsze czekają na nowe funkcje, „ponieważ to jest to czym się zajmujemy. Czekamy”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
1 rok temu

Nie wiem skąd taki zachwyt nad składanymi telefonami w Samsungu.. i ogólnie w społeczeństwie. Dla mnie to jest czyste przekombinowanie. W życiu bym takiego telefonu nie kupił, choćby się składał i na 5 razy 😀

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx