sobota, 20 kwietnia

Samsung, dostawca wyświetlaczy dla Apple, jest na wczesnym etapie przygotowywania linii produkcyjnej wyświetlaczy OLED, które mają być używane w przyszłych modelach MacBooka Pro, poinformował The Elec.

Raport twierdzi, że Samsung Display rozpoczął wczesny rozwój nowego procesu produkcji wyświetlaczy OLED. Według raportu, ta nowa linia produkcyjna zostanie wykorzystana przez Apple w przyszłych MacBookach OLED.

DigiTimes poinformował, że Apple planuje wypuścić 16-17-calowego MacBooka Pro z wyświetlaczem OLED w 2022 roku. Apple planuje również na ten sam rok 10,9-calowego iPada i 12,9-calowego iPada Pro z wyświetlaczami OLED.

Apple w tym roku wypuścił nowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED i oczekuje się, że za kilka tygodni wypuści zaktualizowane 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro z podobną technologią wyświetlania. DigiTimes powiedział, że Apple pozwoli na współistnienie modeli iPadów i MacBooków z wyświetlaczami OLED i mini-LED, które są znacznie różnymi technologiami, w ramach ich produktów.

Apple używa obecnie wyświetlaczy OLED w swoich flagowych iPhone’ach i Apple Watch. Firma musi jeszcze rozszerzyć technologię OLED na inne produkty.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx