piątek, 24 marca

Apple planuje wprowadzić na rynek nowego MacBooka Air z wyświetlaczem mini-LED i kilkoma opcjami kolorów około połowy 2022 roku, powiedział dziś analityk Ming-Chi Kuo w w swojej najnowszej notce badawczej.

Informacje są zgodne z wcześniejszymi plotkami o nowym MacBooku Air, pochodzącymi z takich źródeł, jak Mark Gurman z Bloomberga i Jon Prosser.

Kuo twierdzi, że nowy MacBook Air będzie miał „całkowicie nowy wygląd” nawiązujący do wyglądu nowych modeli MacBooka Pro, które również mają być wyposażone w wyświetlacz mini-LED oraz spłaszczone górne i dolne krawędzie. Wcześniejsze plotki sugerowały, że nowy MacBook Air będzie również wyposażony w szybszy układ Apple Silicon i magnetyczny kabel zasilający MagSafe.

Kuo powiedział, że nie jest jeszcze pewne, czy obecny MacBook Air M1 zostanie wycofany z produkcji po wprowadzeniu modelu mini-LED, co może mieć wpływ na cenę nowego modelu. Jeśli MacBook Air M1 zostanie wycofany z produkcji, to jak powiedział Kuo, cena modelu mini-LED może zaczynać się od tej samej ceny 5199 złotych. Jeśli MacBook Air M1 nadal będzie dostępny w sprzedaży obok modelu mini-LED, Kuo uważa, że może mieć obniżoną cenę.

Według Kuo chiński producent BOE dostarczy wyświetlacze mini-LED do nowego MacBooka Air, podczas gdy LG i Sharp dostarczą wyświetlacze mini-LED do nadchodzących modeli MacBooka Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx