środa, 27 września

Jak informuje DigiTimes, Apple pracuje podobno nad pierwszymi urządzeniami z wyświetlaczami OLED, którymi mają być iPad o przekątnej 10,9 cala, iPad Pro 12,9 cala i 16-calowy MacBook Pro, które mogą zostać wprowadzone na rynek w 2022 roku.

10,9-calowy iPad będzie rzekomo pierwszym, który będzie posiadał OLED. Witryna podaje, że produkcja planowana jest na IV kwartał 2021 roku, a premiera na początku 2022 roku. Następnie Apple może wprowadzić OLED do iPada Pro i MacBooka Pro.

Chociaż plotki o wyświetlaczach OLED dla większych urządzeń przenośnych Apple dopiero niedawno zaczęły się pojawiać, to od jakiegoś czasu krążą pogłoski o tym, że firma przejdzie na wyświetlacze mini-LED w swoich iPadach i Macach. DigiTimes twierdzi, że te dwie technologie wyświetlaczy będą istniały równolegle obok siebie, „każda skierowana do innych grup klientów”.

Wiele źródeł, w tym DigiTimes, podało, że 12,9-calowy iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED pojawi się w pierwszej połowie tego roku, a DigiTimes twierdzi, że 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro, które pojawią się w drugiej połowie tego roku również będą posiadać mini-LED.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx