niedziela, 16 czerwca

Apple udostępnił dziś deweloperom i publicznym beta testerom piątą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.3, tydzień po wydaniu czwartej wersji beta i ponad miesiąc po uruchomieniu iOS 12.2, aktualizacji wprowadzającej Apple News+, nowe Animoji i inne.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.3 bezprzewodowo z poziomu uaktualnień systemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego profilu konfiguracji.

iOS 12.3 wprowadzi dla polskich użytkowników nową aplikację Apple TV, która została zaktualizowana o nowy wygląd i nową funkcjonalność. Interfejs aplikacji został uproszczony i podzielony na sekcje dotyczące filmów, programów telewizyjnych, sportu i treści dla dzieci, a na iOS jest oddzielny dolny pasek dla biblioteki, wyszukiwania i opcji Oglądaj teraz.

Aplikacja Apple TV jest zapowiedzią nowej usługi, którą firma uruchomi na jesieni czyli Apple TV+. To właśnie w niej będzie można oglądać wszystkie oryginalne filmy i programy z różnych gatunków przygotowane przez Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx