czwartek, 18 lipca

Chiński producent smartfonów Huawei ukradł niedawno Apple drugie miejsce jako największy na świecie producent smartfonów i wygląda na to, że dalej chce walczyć z większym, wartym bilion dolarów gigantem z Cupertino.

Mając to na uwadze, chiński producent zrobił sobie żart z Apple w dzień premiery iPhone’a XS i iPhone’a XS Max. W jaki sposób? Zaparkował swój firmowy van Huawei przed flagowym sklepem Apple w Londynie w celu nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami.

 

Furgonetka Huawei oklejona sloganami “Get ju%ce that lasts”(Weź sok który trwa) i “No traces of Apple” (Bez śladów jabłka) podawała sok przechodniom. Była to oczywiście gra angielskich słów i odniesienia do żywotności baterii w telefonach, które jak twierdzi Huawei, działają dłużej niż iPhone. Samochód oferował także możliwość podładowania telefonu dla każdego, kto chciał z tego skorzystać.

To nie pierwszy raz, kiedy to Huawei daje prztyczka Apple. Po zaprezentowaniu przez Apple nowych iPhonów, Huawei opublikował kilka sarkastycznych tweetów, dziękując Apple (choć nie podając nazwy) za „utrzymywanie rzeczy takich samych” w nowych telefonach.

Huawei zaprezentuje swój nowy telefon Mate 20 już 16 października. I zobaczymy co tam zaprezentuje. W końcu im silniejsza konkurencja między firmami, tym lepiej dla nas konsumentów!

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx