sobota, 13 lipca

Apple udostępnił w ręce publicznych beta testerów pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.1, dwa dni po wydaniu tej wersji deweloperom i kilka dni po publicznym wydaniu iOS 12, nowej głównej wersji oprogramowania iOS.

Beta-testerzy, którzy zapisali się do programu testów beta Apple, otrzymali aktualizację do wersji iOS 12.1 z poziomu uaktualnień systemu po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

Aktualizacja iOS 12.1 ponownie wprowadza grupowy FaceTime, główną funkcję systemu iOS 12, która została usunięta podczas okresu testów beta, ponieważ wymagała więcej pracy. Apple obiecał dostarczyć tę funkcję w nadchodzącej aktualizacji i wygląda na to, że będzie to właśnie iOS 12.1.

Grupowy FaceTime pozwala na czat audio lub wideo nawet z 32 osobami jednocześnie na iPhonie, iPadzie lub Macu. Połączenia można również odbierać w trybie audio z wykorzystaniem Apple Watch lub HomePod.

Apple mówił też o innych funkcjach, które pojawią się w przyszłych wersjach oprogramowania, w tym obsłudze eSIM i funkcjonalności i aplikacji EKG ale nie są one one obecne w systemie iOS 12.1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx