czwartek, 25 lipca

Domniemany element należący do tegorocznego iPhone’a pojawił się dziś rano w chińskich mediach społecznościowych z otworami na tyle urządzenia, które przypominają obudowę dla trzech obiektywów aparatu.

Powyższe zdjęcie i makieta (poniżej) udostępnione za pośrednictwem Weibo, a następnie tweetowane przez Bena Geskina, są zgodne z pogłoskami, że iPhone nowej generacji będzie wyposażony w tylny aparat z trzema obiektywami w trójkątnej konfiguracji.

W zeszłym tygodniu na Slashleaks pojawiło się zdjęcie podobnego elementu, chociaż plotki o potrójnych soczewkach w iPhone’ie zaczęły się już w maju 2018 roku. Dobrze znany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział w październiku, że spodziewa się, że następne iPhone’y będą miały kamerę z potrójnym obiektywem.

W styczniu Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) wypuścił renderingi domniemanego modelu iPhone’a z tego roku z dość nietypowo wyglądającą łatką z tyłu na trzy obiektywy, lampę błyskową i mikrofon w trójkątnym układzie.

Od tego czasu The Wall Street Journal poinformował, że Apple planuje wprowadzenie aparatu z trzema obiektywami w co najmniej jednym z iPhone’ów w 2019 roku. Wkrótce po tym raport Bloomberga pozornie potwierdził plotki, ale żadna z publikacji nie wspomniała o konfiguracji soczewek.

Tylny aparat z trzema obiektywami w następnym iPhonie umożliwiłby uzyskanie większego pola widzenia, szerszego zakresu zoomu, lepszej wydajności przy słabym oświetleniu i uchwyciłby więcej pikseli, ale wygląd soczewek i rozmiar obudowy na renderach wciąż budzą mieszane odczucia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx