poniedziałek, 24 czerwca

Zrzuty ekranu, które rzekomo pochodzą z testowego modelu nadchodzącego 6,7-calowego iPhone’a 12 Pro Max, sugerują, że flagowe urządzenie może być wyposażone w wyświetlacz 120 Hz i skaner LiDAR.

Udostępnione przez Jona Prossera zrzuty ekranu pochodzą z modelu PVT (test walidacji produkcji) 6,7-calowego iPhone’a. Ustawienia posiadają przełącznik umożliwiający włączenie „LiDAR” dla „wspomaganego autofokusa i wykrywania obiektu podczas nagrywania wideo i w trybie nocnym”.

Dostępna jest również opcja „Włącz wysoką częstotliwość odświeżania” i „Włącz adaptacyjną częstotliwość odświeżania”, ustawienie, które mówi, że „urządzenie zmieni częstotliwość odświeżania z 120 Hz na 60 Hz w zależności od treści wyświetlanej na ekranie”.

Od jakiegoś czasu pojawiają się przeróżne i zmienne plotki na temat tego, czy niektóre modele iPhone’a 12 będą wyposażone w technologię wyświetlania 120 Hz ProMotion, a analityk ds. Wyświetlaczy Ross Young na początku tego tygodnia powiedział, że Apple ma problemy z łańcuchem dostaw z układami scalonymi sterownika wyświetlacza 120 Hz dla iPhone’a 12 Pro, więc Apple może zdecydować dostarczać telefony z wyświetlaczami 60 Hz lub opóźnić wprowadzenie modeli ‌iPhone 12‌ Pro.

Prosser twierdzi, że niektóre z 6,7-calowych testowych modeli iPhone’a są wyposażone w wyświetlacze 120 Hz, a inne nie, a zrzuty ekranu rzekomych ustawień wspominają o istnieniu obu.

Plotki od dawna sugerują, że modele iPhone 12 Pro będą wyposażone w skaner LiDAR, taki jak skaner LiDAR dodany do modeli iPada Pro 2020 i jest to funkcja, która prawdopodobnie będzie ograniczona do topowych Phone’ów. Zarówno wyświetlacze z technologią LiDAR, jak i wyświetlaczami 120 Hz, jeśli zostaną wdrożone, będą funkcjami modeli Pro.

Prosser udostępnił nieco później również wideo, które zawiera zrzuty ekranu ustawień aparatu i rzekomo przedstawia ‌iPhone 12‌ Pro Max. Wycięcie ekranu przedstawione w filmie udostępnionym przez Prossera wydaje się mieć ten sam rozmiar co bieżące wycięcie, co sugeruje brak zmniejszenia rozmiaru notcha, jeśli urządzenie w filmie to naprawdę ‌iPhone 12‌ Pro Max, a nie podróbka.

W przeszłości Prosser był czasem oszukiwany przez ludzi, którzy dostarczali mu treści do udostępnienia. Na przykład w czerwcu udostępnił zdjęcia, które, jak twierdził, przedstawiają bezprzewodową ładowarkę, nad którą Apple nadal pracował, ale później okazało się, że był to klon urządzenia, które w ogóle nie zostało zaprojektowane przez Apple. Udostępnił jednak dokładne informacje o planach premier Apple w przeszłości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx