środa, 17 kwietnia

Podczas wtorkowej konferencji firma Apple zaprezentowała odświeżone wersje iPhone’a SE i iPada Air. Oba urządzenia są dostępne od dziś w przedsprzedaży wraz z nowymi opcjami kolorystycznymi iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro.

Cena nowego iPhone’a SE, który zastępuje wersję drugiej generacji, zaczyna się od 2299 złotych czyli o 100 zł więcej w porównaniu z modelem z 2020 roku. Telefon posiada ten sam chip A15 Bionic, który jest używany w iPhone 13‌, łączność 5G oraz do 256 GB pamięci.

W porównaniu z poprzednimi modelami, zawiera wydajniejszy system kamer szerokokątnych 12 MP, który oferuje szereg ulepszeń i funkcji fotografii obliczeniowej, w tym Deep Fusion, Style fotograficzne, tryb portretowy i Smart HDR 4.

Cena nowego iPada Air, który zastępuje wersję czwartej generacji, zaczyna się od 3099 złotych. Tablet posiada chip Apple M1, który wcześniej był dostępny tylko w iPadach Pro, a także do 256 GB pamięci.

Podobnie jak iPad Pro, nowy iPad Air wspiera Apple Pencil drugiej generacji o wartości 619 złotych i współpracuje z klawiaturą Magic Keyboard z gładzikiem za 1499 złotych oferowaną przez Apple.

Dostępny w nowej gamie kolorów, iPad Air wyposażony jest w przednią kamerę ultraszerokokątną z funkcją Centrum uwagi, która zapewnia bardziej naturalne wrażenia podczas wideokonferencji, port USB-C z nawet 2-krotnie szybszym transferem oraz 5G w modelach komórkowych.

Zarówno nowy iPhone SE, jak i iPad Air będą dostarczane klientom od piątku 18 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx