środa, 19 czerwca

Apple nie planuje wypuścić iMaca z większym ekranem, wynika z nowego raportu 9to5Mac. Powołując się na nieokreślone źródła posiadające wiedzę na temat linii produktowej Apple, strona twierdzi, że Apple nie wprowadzi większego iMaca „w najbliższej przyszłości”.

Wraz z wprowadzeniem Mac Studio, Apple wycofał ze sprzedaży 27-calowego iMaca z procesorem Intel, co spowodowało pewne zamieszanie co do przyszłości linii iMac. Apple potwierdził Ars Technica, że 27-calowy iMac „zakończył żywotność”, co wskazuje, że firma nie ma zamiaru wypuszczać odświeżonego 27-calowego modelu, który będzie pasował do 24-calowego iMaca.

Pomimo wycofania 27-calowego iMaca, pojawiły się pogłoski o iMacu Pro, który może być w fazie rozwoju, ale przynajmniej niektóre z tych plotek mogły być pomieszane z wyświetlaczem Studio Display. Analityk wyświetlaczy, Ross Young, powiedział w tym tygodniu, że to, co według jego źródeł mogło być komputerem iMac Pro, jest w rzeczywistości „Studio Display Pro”, które pojawi się jeszcze w tym roku, być może razem z komputerem Mac Pro.

Young nie wierzy już, że „iMac Pro” pojawi się tego lata, a informacje 9to5Mac wydają się zgadzać z tym podejściem. Witryna informuje, że Apple „obecnie nie planuje wypuszczać nowych, zaawansowanych wersji swojego komputera stacjonarnego typu „wszystko w jednym”, chociaż istnieje w planach 24-calowa wersja iMac M2, która ma się ukazać w 2023 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx