poniedziałek, 27 marca

Apple rozpoczął od dziś przyjmowanie zgłoszeń do corocznego konkursu Swift Student Challenge, czyli konkursu kodowania, w ramach którego uczniowie muszą stworzyć interaktywną scenę w aplikacji Swift Playgrounds.

Zwycięzcy otrzymają ekskluzywną odzież wierzchnią WWDC 2021, spersonalizowany zestaw przypinek i roczne członkostwo w programie Apple Developer Program.

Aby wziąć udział w konkursie, uczniowie muszą stworzyć interaktywną scenę w Swift playground, którą można zobaczyć w ciągu trzech minut, a Apple zachęca uczniów do kreatywności. Wyzwanie jest otwarte dla uczniów, którzy ukończyli 13 lat lub mają równoważny minimalny wiek w ich jurysdykcji (na przykład 16 lat w Unii Europejskiej). Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać odwiedzając witrynę internetową Swift Student Challenge.

Zgłoszenia można przesyłać do 18 kwietnia 2021 roku, a uczestnicy będą mogli sprawdzić, czy wygrali wieczorem 1 czerwca 2021 roku logując się na tej stronie programistów Apple za pomocą identyfikatora Apple ID użytego do zgłoszenia.

Apple ogłosił dziś, że WWDC 2021 odbędzie się cyfrowo od 7 do 11 czerwca, z sesjami i innymi treściami dostępnymi w aplikacji Apple Developer.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx