wtorek, 18 czerwca

Apple oficjalnie poinformował dziś, że 32 doroczna światowa konferencja deweloperów ponownie będzie wydarzeniem wyłącznie cyfrowym, bez osobistego spotkania ze względu na trwającą pandemię. Podobnie jak w zeszłym roku, WWDC 2021 odbędzie się online w dniach 7-11 czerwca.

Przed 2020 rokiem Apple organizował WWDC w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii, ale obecnie organizowanie dużych imprez publicznych wciąż nie jest bezpieczne.

WWDC 2021 będzie bezpłatne dla wszystkich programistów, bez tradycyjnej opłaty za uczestnictwo w wysokości 1599 dolarów. Apple zapewni programistom sesje i laboratoria, aby mogli dowiedzieć się o nowych funkcjach, które zostaną wprowadzone, a tradycyjnie odbędzie się również wyzwanie Swift Student Challenge. Sesje i informacje dla programistów będą dostępne w witrynie Apple Developer lub w dedykowanej aplikacji Apple Developer na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Spodziewamy się, że Apple jak co roku zorganizuje prezentację otwierającą online, aby zaprezentować nowe oprogramowanie w tym iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, tvOS 15 i watchOS 8. Nie wiadomo, czy Apple zaprezentuje nowy sprzęt w czerwcu, ale dość powszechnie mówi się o nocy komputerach Apple Silicon.

Apple twierdzi, że udostępni dodatkowe informacje przed WWDC 2021 za pośrednictwem aplikacji Apple Developer, w witrynie Apple Developer oraz za pośrednictwem poczty e-mail.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx