piątek, 9 grudnia

Colin Kaepernick_beats

Rozgrywający drużyny San Francisco 49ers, Colin Kaepernick, został ukarany grzywną 10 000 dolarów za noszenie słuchawek Apple Beats by Dre po zakazie nałożonym na graczy w związku z podpisaniem przez NFL ekskluzywnego kontraktu z firmą Bose.

Kaepernick zdecydował się założyć jasnoróżowe słuchawki Beats by Dre w ubiegłą niedzielę po meczu z Chiefs, w związku z akcją „Breast Cancer Awareness” podnoszącą świadomość na temat raka piersi. Kaepernick odmówił odpowiedzi, czy to Beats zapłaci karę, mówiąc: „Mam zamiar pozostawić to bez odpowiedzi.”

Kaepernick, wraz z kilkoma innymi graczami NFL wysokiego szczebla, ma kontrakt reklamowy z Beats. W zeszłym roku, zagrał w popularnej reklamie Beats, w której odcina się od negatywnych komentarzy i antyfanów zakładając słuchawki Beats z redukcją szumów.
https://www.youtube.com/watch?v=4Ttsx5squWg

Bose i NFL podpisali umowę sponsorską przed rozpoczęciem sezonu, ale w zeszłym tygodniu NFL postanowił zakazać graczom noszenia słuchawek Beats przed kamerami telewizyjnymi, aby wspierać swojego sponsora. Zawodnicy nie mogą nosić ich podczas prowadzenia wywiadów, w trakcie obozów treningowych, sesji treningowych, w dniu meczu, aż do 90 minut po jego zakończeniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx