wtorek, 27 lutego

Angry Birds Stella

Rovio zapowiedział nową, kolejną część swojej kultowej serii Angry Birds pod nazwą Angry Birds Stella. W nowym tytule zobaczymy nową, „ostrą i przebojową” kobiecą postać czyli tytułową Stellę oraz jej nowych przyjaciół i wrogów.

Angry Birds Stella otworzy drzwi do części wszechświata Angry Birds, którego nigdy nie widzieliście! Będzie mnóstwo zabawy i przygody, ale grono zapalonych kumpli będzie musiało zmierzyć się z wieloma poważnymi problemami w celu ochrony ich przyjaźni i środowiska w którym żyją. Na szczęście, Stella i jej przyjaciele są dobrzy w znajdywaniu kreatywnych rozwiązań!

Angry Birds Stella ma pojawić się na urządzenia iOS jeszcze tej jesieni. Oczekuje się również, że oprócz samej gry Rovio wypuści nawiązujące do nowego tytułu animacje, książki, zabawki i wiele więcej.

Nie jest do końca jasne, czy Stella będzie nawiązywać do tradycyjnego scenariusza gier Angry Birds do którego jesteśmy przyzwyczajeni, jednak „poważne problemy” i „kreatywne rozwiązania” nawiązuje do czegoś zupełnie nowego dla naszych pierzastych bohaterów. Zatem oby do jesieni.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx